GRUPA Tomiczek.

GRUPA Tomiczek.

Parę słów o GRUPIE Tomiczek


Dewizą GRUPY Tomiczek jest sprzedaż materiałów najwyższej jakości. W ofercie firmy znalazły się również materiały ścienne, systemy dociepleń, materiały izolacyjne, suchej zabudowy, narzędzia i artykuły elektryczne. Dbamy o to, by z naszej firmie klient mógł zaopatrzyć się kompleksowo we wszystkie materiały budowlane potrzebne do budowy domu.

Mając na uwadze dalsze potrzeby naszych klientów postanowiliśmy w 1996 roku utworzyć firmę zajmującą się handlem materiałami ogrodniczymi i rolniczymi. W 2001 roku dołączyła do naszej GRUPY firma OPOLWAP-HURT ze swoją siedzibą w Strzelcach Opolskich i oddziałem w Białej Prudnickiej, której głównym zadaniem jest hurtowe zaopatrzenie firm handlowych, inwestycji i odbiorców indywidualnych.

GRUPA Tomiczek obejmuje swoim działaniem znaczną część województwa opolskiego. Nasze działania marketingowe spowodowały, że często zgłaszają się do nas klienci z najodleglejszych zakątków kraju. Posiadając bazę transportową z samochodami samorozładowczymi, obsługa tej części klienteli nie stanowi dla nas żadnego problemu.


Tomiczek - kontakt z firmą


Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Tomiczek
- twoim partnerem na budowie.

Właścicielami Zakładu są Anida i Edward Tomiczek a powstał on na bazie zakładu produkcyjnego. Głównym zakresem działalności jest handel materiałami budowlanymi. W celu stworzenia jak najbogatszej oferty handlowej nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi firmami z Polski jak i z zagranicy.

Dewizą naszą jest sprzedaż materiałów najwyższej jakości. W naszej ofercie można znaleźć pokrycia dachowe materiały ścienne, systemy dociepleń, suchej zabudowy, narzędzia oraz podstawowe artykuły elektryczne. Firma posiada własną bazę transportową pozwalającą na szybkie i terminowe dostawy na terenie całego kraju.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie produkty znanych i renomowanych firm m.in.: CREATON, RHEINZINK, WIENERBERGER, URSA, VELUX, BRAAS, Schiedel, AWA, CRH - klinkier.


Tomiczek Sp. z o.o. - Składy Materiałów Budowlanych
- tutaj na pewno to znajdziesz.

Tomiczek Sp. z o.o. zarejestrowana została w 1996r, a powstała z wydzielonego działu zajmującego się zaopatrzeniem inwestycji budowlanych firmy OPOLWAP S.A. Baza i siedziba spółki została utworzona na terenie Zakładów Wapienniczych w Strzelcach Opolskich. Głównym zadaniem spółki było zaopatrzenie inwestycji budowlanych, oraz dystrybucji produktów Opolwap S.A. Z czasem firma wyszła ze swoją ofertą również na inwestycje poza zakładowe oraz zaczęła zaopatrywać firmy handlowe i wykonawcze.

W obecnym czasie Tomiczek Sp. z o.o. posiada dwa magazyny, przy których uruchomiona została sprzedaż detaliczna. W asortymencie firmy można znaleźć dzisiaj materiały ogólno budowlane jak cegły pustaki, zaprawy materiały izolacyjne, pokrycia dachowe, oraz materiały wykończenia wnętrz (drzwi, ceramika sanitarna).

Jesteśmy przedstawicielem i sprzedajemy produkty takich firma jak: Rautaruukki Polska, Stolarka Wołomin, Rockwoll, CRH - klinkier, Onduline, URSA, CREATON, BRAAS, Schiedel, VELUX, WIENERBERGER.


Centrum Rolniczo-Ogrodnicze Tomiczek
- zawsze pomocni gdy chcesz upiększyć swój ogród.

Centrum Rolniczo Ogrodnicze sp. jawna jest własnością Antoniego i Edwarda Tomiczek a powstała w 1988 r na terenie byłego magazynu GS w Tarnowie Opolskim. Firma zajmuje się handlem artykułami rolniczymi i ogrodniczymi.

W naszej ofercie znajdują się systemy nawodnień ogrodów, rośliny, narzędzia ogrodnicze, oraz środki ochrony roślin, m.in. takich firm jak: GARDENA, Agrecol, Kronen, Plastmet.